Luis Echeverria is overleden. De oud-president van Mexico is precies honderd jaar oud geworden. Over zowel de doodsoorzaak als over de uitvaart van Echeverria zijn geen mededelingen gedaan.
Uitvaart Luis Echeverria, oud-president van Mexico is 100 jaar oud geworden
Luis Echeverria was met Mexico in de periode tussen 1970 en 1976 met zijn regering betrokken bij wat men de ‘vuile oorlog’ noemde. Echeverria stond vooral bekend om zijn links economische beleid, waarbij er een grote rol was weggelegd voor de overheid. Hij stond bovendien aan de wieg van een groot aantal landhervormingen in Mexico. In zijn rol als president had Echeverria zeer goede banden met Mao Zedong van China en Fidel Castro van Cuba. Bovendien kon hij goed overweg met de Amerikaanse president Richard Nixon. Tijdens zijn dienstperiode werd hij vervolgd voor het met kogels neerslaan van studentenprotesten. Hij werd daar echter nooit voor veroordeeld.
Wil jij condoleances overbrengen aan de nabestaanden van Luis Echeverria? Dat kan hier op AllesOverUitvaartverzekeringen.nl, onderaan de pagina.
- Uitvaart Roel Kok, teammanager FC Twente overleden - oktober 2, 2023
- Uitvaart Diane Feinstein, senator is overleden - oktober 2, 2023
- Uitvaart Kees Smallegange, muziekjournalist is overleden - september 29, 2023